Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Bursa İl Kadın Kollarında Kongre Heyecanı

CHP Bursa İl Kadın Kolları 15. Olağan Kongresi 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Kadın Kolları İl Başkanlığına adaylığını duyuran Fatma Karaatlı Özgür, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Bursa İl Kadın

CHP Bursa örgütünde ilçe kadın kolları kongreleri tamamlandı. Üyelerin oylarıyla göreve seçilen ilçe kadın kolları yönetimleri işbaşı yaparken, gözler 13 Temmuz’da yapılacak İl Kadın Kolları Kongresine çevrildi. CHP Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Fatma Karaatlı Özgür, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Bursa İl Kadın Kolları 15. Olağan Kongresi 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü saat 12.00’de Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Hüdavendigar Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Tele16 Haber Merkezi’nin edindiği bilgilere göre, sosyal medya paylaşımında geçmiş dönem başkan ve yönetimlerime emeklerinden dolayı teşekkürü eden Fatma Karaatlı Özgür, “Kadın Kolları başkanlarımıza genelde iktidara giderken, başarılı bir süreç geçirmelerini temenni ediyoruz. Kongrelerimizde kadınlarımıza verilen seçme ve seçilme hakkı ile demokrasi yarışı ve demokratik tavrını bozmadan şölene dönen kongrelere katılan herkese de ayrıca teşekkürler. Seçimlerde kaybeden yok, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Genelde değişim ve gelişim için kadınlar olarak birlik olduğumuz sürece iktidar kaçınılmaz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Özgür Kadın Kolları İl Başkanlığına adaylığını da “Cumhuriyetimizin ilk yüzyılında Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde laik, demokratik, hukuk devletinin ve kadın erkek eşitliğinin temelini oluşturan devrimlerini, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da çağdaşlaşma yolunda ışık tutmak amacıyla devam ettirebilmek ve ülkemizi daha ileriye taşıyabilmek için CHP Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığına adayım” paylaşımıyla duyurdu.

CHP BURSA İL ÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLARI
Öte yandan CHP Bursa ilçe kadın kolları yönetimleri şu isimlerin başkanlığında oluştu.
Nilüfer: Şebnem Köroğlu
Karacabey: Binnur Uslu
Mustafakemalpaşa: Raziye Acar
Harmancık: Serpil Yılmaz
Osmangazi: Nuran Aydogdu
Mudanya: Esin Ergeneli
Yıldırım: Emel Çokçalışan Çetin
Gemlik: Nermin Efeoglu
Gürsu: Nilsu Öner
Kestel: Ayten Dilsiz
İnegöl: Emine Asuman Yaka
Yenişehir: Feride değirmenci Cansev
Orhangazi: Yücel Arıcı
İznik: Funda Gizem Çetindağ

Verified by MonsterInsights