Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gemlik’e de Kent Lokantası kuruluyor

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Gemlik’e açılacak kent lokantalarının yakın gelecekte hizmete gireceğini açıkladı.

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, başkan yardımcıları Arzu Karataş ve Durmuş Uslu, Basın Müdürü Cenk Yuvarlakkaya ve Basın Danışmanı Feyzi Sarıkaya, Gemlik yerel medyası ile Atatepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Programda, Gemlik yerel basını, Başkan Deviren’e seçimden bugüne geçen süre zarfında yapılan faaliyetler ve gelecekte gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Deviren, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Gemlik Belediyesi olarak göreve geldikleri günden bu yana planlamalarını yaptıklarını ve projeleri hayata geçirmek için belediyenin kaynaklarını artırma çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Başkan Deviren, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Kent lokantalarımız çok yakında hizmete girecek. Cihatlı Belediye Konutlarımızı uygun ödeme koşulları ve uzun vade seçenekleri ile satışa çıkarmak üzereyiz. Sosyal hayat ve çocuklarımız için söz verdiğimiz projeleri hayata geçiriyoruz. Lunapark sözümüzü de en kısa sürede yerine getireceğiz. Ulaşım hakkında, Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin de katıldığı bir toplantı düzenledik. Toplu taşıma kullanan hemşehrilerimiz, muhtarlar ve ulaşım sektörü çalışanlarının görüşlerini aldık. Kentsel Dönüşüm konusunda ise, daha önce hazırlanan “Gemlik Yeniden” projesi oldukça değerli. Bir takım aksaklıklar nedeniyle hayata geçemedi. Projeyi tekrar inceledik ve hayata geçirmek için ilk adımları attık. Sahillerimizde Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli ile şekilde çalışmaya devam ediyoruz.”

Deviren, davete katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ederek, toplantının verimli geçtiğini ifade etti.

Verified by MonsterInsights